FAME MMA. Pora na walkę Cypis vs Magical! JESTEŚ GRUBY TAK JAK JA, ALE GŁUPSZY RAZY DWA

Myśląc o ciekawych zestawieniach na kolejne gale FAME MMA w ostatnim czasie aż prosi się o starcie Daniela Magicala z Cypisem. Panowie mają delikatnie mówiąc na pieńku. Także najlepszym rozwiązaniem narastającego konfliktu byłoby starcie na zasadach sportowych.

Magical cały czas leczy poważną kontuzję z FAME MMA 2, kiedy na początku walki złamał nogę w starciu z Rafonixem. Słynny już torunianin od początku nie wykluczał powrotu, jednak już tylko na zasadach bokserskich. Co prawda w międzyczasie poróżnił się trochę z Wojtkiem Golą, ale odpowiednia kwota na kontrakcie pewnie przekonałaby go do podjęcia walki.

Jeśli Magical to pato-streamer, to Cypis nie powinien obrazić się za określenie pato-muzyk. Co prawda do tej pory nie było tematu walki Cypisa na FAME, ale może pora o tym pomyśleć.

Konflikt między nimi wchodzi w szczytową fazę. Zaczęło się najprawdopodobniej od uszczypliwości w mediach społecznościowych. Potem doszedł wpis Cypisa na Facebooku. Na który Daniel ostro odpowiedział:


Cypek długo nie czekając odpalił z grubej rury i nagrał dissa na Daniela, tworząc go razem z Rafonixem.Cypis co prawda nie wygląda na atletę, ale pewności siebie mu z pewnością nie brakuje. Jego  potencjalny przeciwnik przecież też nigdy atletyzmem nie grzeszył. Popularności obydwu nie brakuje. Takie zestawienie ma szanse na wywołanie sporego zainteresowania.

Reklama HTML Adsense